Hakkımızda

0 +
Yıllık Tecrübe
phoca_thumb_l_asansorlu-nakliyat (2)

Kurumsal

Hakkımızda

Dursunbeyliler Yıldız Nakliyat 2004 yılında Bandırmada Durmuş Yıldız tarafından kurulmuştur.

Gönen Evden Eve Nakliyat, 25 yıllık tecrübesiyle müşterilerinin taşımacılık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Firmamız, kaliteli hizmet anlayışıyla birlikte asansörlü nakliyat, işyeri ofis taşımacılığı, marangozlu taşımacılık, sigortalı evden eve nakliyat ve ambalajlama gibi farklı hizmetler sunmaktadır.

Gönen Evden Eve Nakliyat, bugüne kadar 12000’den fazla nakliyat işlemi gerçekleştirmiş ve 1200’den fazla teslimat noktasına ulaşmıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, eşyalarınızın güvenliği için gereken tüm önlemleri almakta ve deneyimli kadrosuyla sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştirmektedir.

Bizler Gönen Evden Eve Nakliyat olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak onların taşınma sürecini en kolay hale getirmeyi hedefliyoruz. Siz de taşınma sürecinizde profesyonel ve güvenilir bir çözüm arayışındaysanız, Gönen Evden Eve Nakliyat’a güvenebilirsiniz.

Bize emanet edeceğiniz tüm eşyalarınız önce Groupama Sigorta güvencesiyle sigortalandıktan sonra gününde ve zamanında alanında profesyonel personelimiz  ile taşınır.

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?