Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Kaliteli Taşımacılık Hizmetleri

Gönen Yıldız Nakliyat olarak amacımız hep daha iyi bir hizmet sunabilmek olmuştur. Kusursuz bir taşımacılık hizmeti arıyorsanız sizleri firmamıza bekliyoruz.

WhatsApp Image 2023-04-05 at 23.05.50 (3)

Gönen Asansörlü Nakliyat

Yüksek katlara taşınacak eşyalar için en ideal çözüm olan asansörlü taşımacılık, taşıma işleminin daha sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
WhatsApp Image 2023-04-05 at 23.05.49

İşyeri, Ofis Taşımacılığı

Deneyimli ve eğitimli ekibiniz, ofis eşyalarını dikkatle paketler ve taşır. Böylece, müşterilerinizin iş faaliyetleri en kısa sürede tekrar başlamasına olanak tanır.
phoca_thumb_l_IMG_0604

Marangozlu Taşımacılık

Firmamız mobilyalarınızı ve ahşap eşyalarınızı özenle söker ve taşır. Bu sayede, eşyaların hasar görmeden taşınması ve yeniden kullanılabilir hale getirilmesi sağlanır.
WhatsApp Image 2023-04-05 at 23.05.50

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri, ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımanın yanı sıra, bu eşyaların olası bir hasar veya kayıp durumunda da güvende olmasını sağlar.
WhatsApp Image 2023-04-05 at 23.05.51 (1)

Ambalajlama

Firmanızın deneyimli ekibi, eşyalarınızın özelliğine göre farklı ambalajlama teknikleri kullanarak, eşyaların taşınması sırasında herhangi bir hasarın önlenmesini sağlar.

Logistics Solution

Laoreet aliquet suscipit si finibus metus amet litora dapibus scelerisque cursus consectetur. Laoreet aliquet suscipit si finibus metus amet litora dapibus scelerisque cursus consectetur.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet

Tecrübe

Gönen Evden Eve Nakliyat, 25 yıllık deneyimiyle sektörün öncülerinden biridir. Bu sayede müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için gereken tüm bilgi ve birikime sahibiz.

Eğitimli Personel

Eğitimli ve deneyimli personelimiz, nakliyat işlemlerini mümkün olan en profesyonel ve güvenli şekilde gerçekleştirmek için sürekli olarak eğitim almaktadır. Hem ofis taşımacılığı hem de evden eve taşımacılık işlemlerinde, müşterilerimizin eşyalarının en iyi şekilde korunması için gerekli tüm beceri ve bilgiye sahibiz. Ayrıca, her bir personelimiz müşteri memnuniyeti odaklıdır ve hizmetlerimizin en iyi şekilde sunulması için büyük bir özveri ile çalışır.

Paketleme

Paketleme süreci, taşınma sürecinde en önemli adımlardan biridir. Eşyalarınızın doğru bir şekilde paketlenmemesi, nakliye sırasında hasar görmelerine neden olabilir. Bu nedenle, deneyimli ve profesyonel ekibimiz, eşyalarınızı doğru şekilde paketlemek için gerekli tüm önlemleri alır. Paketleme işlemi sırasında, her türlü eşyanızın özelliklerine uygun malzemeler kullanılmaktadır. Gönen Evden Eve Nakliyat olarak, eşyalarınızın taşınması sürecinde her adımda size destek olmayı hedefliyoruz.

Montaj & Kurulum

Gönen Evden Eve Nakliyat olarak, mobilyaların doğru sökülmesi, taşınması ve yeniden kurulumu gibi zorlu adımları mümkün olan en kolay ve sorunsuz hale getirmek için profesyonel montaj ve kurulum hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli marangoz ekibimiz, mobilyalarınızın güvenli bir şekilde nakliyesi için gerekli olan tüm önlemleri alır ve yeniden kurulumlarını gerçekleştirir. Profesyonel ekibimiz, doğru araçlar, ekipman ve malzemelerle donatılmıştır ve müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Bizi tercih ederek, taşınma işleminizin her adımında size yardımcı olacak deneyimli ve uzman bir ekip bulacaksınız.

Güvenilirlik

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman öncelikli olmuştur. Eşyalarınızı taşırken, kaliteli malzemeler kullanarak ve deneyimli ekibimizle çalışarak güvenliği sağlamaktayız.

Asansörlü Nakliyat

Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için modern asansör sistemlerimizle hizmet vermekteyiz. Bu sayede, apartman veya ofislerde taşınma işlemleri daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?